Herbata to nasza pasja!

Historia marki LuWu związana jest z fascynacją podróżami, odkrywaniem tradycji oraz eksperymentowaniem smakiem. Wiedzeni kolonialną nuta, czerpiąc z tradycji Dalekiego Wschodu udało nam się stworzyć unikalną kolekcję herbat z całego świata, którą zachwyciłby się sam mistrz  Lu Wu. 

Prowadzimy sprzedaż  herbat i mieszanek herbacianych  najwyższej klasy. Są to marki tworzone przez plantację z  Chin, Tajwanu, Wietnamu, Japonii, Ameryki Południowej a nawet Afryki. Produkty LuWu to najciekawsze pozycje stworzone według prastarych receptur.

Nasz mistrz. Nasz patron.

Śledząc historyczne szlaki naszych herbat, dotarliśmy do cesarskich Chin epoki Tang. To tam żył człowiek, który dał nam natchnienie. Podobny do nas, zakochany w tradycji kosztowania szlachetnego naparu. Mistrz ceremonii, poeta. Stworzył Świętą Księgę Herbaty- Cha Quing, która stanowi naszą inspirację do działania, picia i tworzenia. Nazywał się Lu Yu (wg innych tłumaczeń Lu Wu). Jest patronem naszego sklepu.

Zainspirowani tradycją.

Nasze herbaty dedykujemy zarówno  koneserom, jak i Tym z Państwa, którzy dopiero zaczynają przygodę z wytwornym trunkiem. Dbamy o różnorodność asortymentu w celu zaspokojenia  Państwa pragnień. Oferujemy około 100 herbacianych smaków . W naszej ofercie znalazły się klasyczne Gunpowder, Oolong, Sencha, Chun Mee jak i barwne funkcjonalne mieszanki jak Zumba, czy Mango Fit.  Herbata od wieków stanowi element tradycji różnych kultur . Także w Polsce posiada wiekową tradycję.  Polacy plasują się na czwartym miejscu pod względem ilości wypitych herbat w Europie. To właśnie My zapraszamy „na herbatkę”.  Okazując gościom szacunek podawajmy to co najlepsze. Prawdziwą liściastą herbatę.